пр-т Московський, 20Б 04073, м. Київ

Тел / Факс: +38 (044) 461-98-70

www.ursa.ua/

О компании

Компанія URSA - Ваш партнeр в галузі будівельних ізоляційних матеріалів і систем утеплення для різних конструкцій. URSA - одна з провідних компаній на будівельному ринку Європи. Наші основні продукти, вироби з штапельного скловолокна і екструдованого пінополістиролу, використовуються скрізь, де тепло- і звукоізоляція повинні бути бездоганними. І неважливо, чи йде мова про проектування будівель і споруд, цивільне будівництво або технічну ізоляцію, монтаж стель, стін або підлоги - ми пропонуємо високоякісні продукти, що відповідають Вашим потребам. А найвищий рівень обслуговування клієнтів компанії URSA не має собі рівних!

URSA - дочірнє підприємство іспанської концерту URALITA GROUP, який входить до трійки лідерів будівельного ринку Європи. У своїй роботі ми спираємося на міць і досвід транснаціональної компанії.

Ми націлені на посилення наших позицій в майбутньому за рахунок інноваційних продуктів, відкриття нових напрямків бізнесу і зміцнення нашого становища на міжнародному ринку.

Ви і Ваші проекти виграють від нашої співпраці!

Компанія URSA піклується про охорону навколишнього середовища. Наші високоякісні ізоляційні матеріали допомагають економити енергію і знижують викид забруднюючих речовин, тобто, допомагають вирішувати завдання, яка з часом буде набувати всe більше значення.
 

 

Новые поступления

URSA Універсальна плита плюс - URSA PL 2, П-15 Цена договорная
URSA Універсальна плита URSA PL 1 Цена договорная
URSA Тиха підлога Плити URSA TEP Цена договорная
 

Товары ТОП компаний

топ
Теплицы из оцинкованной профильной трубы 20мм*20мм*2мм под поликарбонат Цена договорная
топ
Пенополистирол PENOBOARD, 50 мм Цена договорная
топ
Пенополистирол Экоплит, 50 мм (ТехноНИКОЛЬ) Цена договорная
топ
Пенополистирол PENOBOARD, 20 мм Цена договорная